LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Shtypi i ditës, e premte, 1 mars 2024/ Njihuni me titujt kryesorë të gazetave

1 Mars 2024, 07:24, Aktualitet CNA

Shtypi i ditës, e premte, 1 mars 2024/ Njihuni me titujt kryesorë

Këtë të premte, datë 1 mars 2024, po ju njohim me titujt kryesorë të gazetave.

Gazeta “Panorama Sport” hapet sot me titullin kryesor: "Balaj shenjëstron Tiranën, Vllaznia e mund me tifozët". 

Gazeta "Panorama" ka titull kryesor: “Samiti rajonal, përshpejtimi i integrimit, BE dhe 6 miliardë euro për Ballkanin". 

Gazeta "Telegrafi" hapet sot me titullin: “PE miraton sot direktivën kundër padive abuzive ndaj gazetarëve dhe aktivistëve". 

Gazeta “Fjala” ka si titull kryesor: “6 miliardë euro për zhvillimin, reformat dhe projektet".

Gazeta “Dita” hapet sot me titullin: "Kujt i dogji?"

Gazeta “Sot” hapet me titullin kryesor: "Ja pazaret e fshehta të Ramës, Berishës, Metës dhe Gazment Bardhit, kodet e tyre mafioze për të kërcënuar njëri-tjetrin, lidhjet me oligarkët, prapaskenat e akuzave të fshirjes serverave të "21 Janarit" dhe detajet nga lufta e madhe që ka plasur tek për poste tek "Foltorja"./CNA 

Lajmet e fundit nga