LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Përfundon punimet Samiti BE-Ballkani Perëndimor/ Shkrepet fotoja familjare

29 Shkurt 2024, 10:56, Aktualitet CNA

Përfundon punimet Samiti BE-Ballkani Perëndimor/ Shkrepet fotoja

Kanë përfunduar punimet në Samitin BE-Ballkani Perëndimor.

Liderët e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor kanë shkrepur foton familjare.

Gjatë samitit u përcollën mesazhe të rëndësishme nga komisioneri për Zgjerimin e BE, Oliver Varhelyi i cili ka kërkuar nga vendet e rajonit që të ecin me shpejtësi me reformat për tu integruar në BE./ CNA

 

Lajmet e fundit nga