LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Këlliçi merr dhuratën e veçantë/ Ky flamur do të valëvitet në selinë e PD

24 Mars 2022, 10:03, Politikë CNA
Këlliçi merr dhuratën e veçantë/ Ky flamur do

Deputeti demokrat, Belind Këlliçi nëpërmjet një postimi në faqen e tij në rrjetet sociale, tregon një dhuratë të çmuar, që ka marrë nga Rick Loughery, kryetarin e të Rinjve Republikanë Amerikanë.

?Falenderoj përzemërsisht Rick Loughery, kryetarin e të Rinjve Republikanë Amerikanë, për këtë dhuratë të çmuar, mundësuar nga Kongresmeni i Kansasit, Honorable Ron Estes.

Ky flamur është valëvitur krenarisht në Kapitol në Ëashington D.C dhe së shpejti do të valëvitet në selinë e Partisë Demokratike!?-shkruan Këlliçi./CNA.al

Lajmet e fundit nga