LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Evi Kokalari ironizon Bashën/ Komedia vazhdon me Bardhin dhe Alibeajn

24 Mars 2022, 09:19, Politikë CNA
Evi Kokalari ironizon Bashën/ Komedia vazhdon me Bardhin dhe Alibeajn

Aktivistja shqiptare, Evi Kokalari, ka ironizuar situatën në të cilën ndodhet PD.

Në një postim në rrjetet sociale, Kokalari shkruan se ?amrikanët? nuk e mbajtën dot gjallë dot gjallë fallcifitetin opozitar me Lulzim Bashën dhe tani komedia vazhdon me Alibeajn dhe Bardhin.

?Ne Amerikanët se mbajtëm dot gjallë fallcifitetin opozitar me Lulzim Bashan. Ne humbëm!!

Tashti për komedi po ju sjellim Gaz Bardhin dhe Enkeled Alibeaj!!

Argëtohuni masivisht!?-shkruan Kokalari./CNA.al

Lajmet e fundit nga