LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Paditi në SPAK demokratët/ Mesila Doda telendis Bashën: Të kishe patur kaq zell kundër Ramës, sot..

13 Dhjetor 2021, 16:10, Politikë CNA

Deputetja Mesila Doda e ka konsideruar të tepërt padinë që PD bëri në SPAK ndaj zyrtarëve të Kuvendit të rithemelimit të partisë.

Doda shkruan se te kishin pas kaq zell kundra Edi Ramës sa kanë kunder njëri-tjetrit, sot do ishim maxhorancë.

?Kjo eshte e tepërt. PD con ne SPAK deputete te PD, luftetare te vijes se pare. Kjo eshte e papranueshme, eshte tej çdo limiti. Te kishin pas kaq zell kundra Edi Rames sa kane kunder njeri-tjetrit, sot do ishim maxhorance. 

Ulni ?armet? e mendoni para se te veproni. Ai qe eshte perballe jush sot, eshte nje si ju dhe per asnje arsye nuk mund te shqyheni ne kete menyre me njeri-tjetrin. Hiqni inatet e ftohni mendjen. Kjo nuk eshte PD me e forte e me e bashkuar e askush nga ju nuk ka te drejten te shkelmoje e mbyse sakrificat e atyre qe e themeluan dhe e mbrojtën?– shkruan ajo./E.T-CNA.al

 

Lajmet e fundit nga