LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Basha nuk mban më”/ Pas ‘ngujimit” del në konferencë, u bërtet gazetarëve

13 Dhjetor 2021, 15:57, Politikë CNA

Kryetari i shkarkuar  Lulzim Basha,  pas ?ngujimit? në selinë blu, ka dalë në konferencë për mediat, ku ka zbarzur gjithë mllefin e tij ndaj liderit historik Sali Berisha.

Teksa e quajti këtë të fundit barrë të madhe për PD, dhe se kërkon të kthejë skenat e vitit 1997, u është hakërryer edhe gazetarëve.

Një zile celulari teksa ai fliste, ka bërë që Basha të dalë sërish nga vetja, duke iu drejtuar me tonë të forta ?Fikini ato celularë?./E.T-CNA.al

Lajmet e fundit nga