LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Antivlera, llum i shoqërisë"/ Kryetari i shkarkuar përsërit veten

13 Dhjetor 2021, 15:59, Politikë CNA

Kryetari i shkarkuar Lulzim Basha, në deklaratën për mediat ka reaguar pas deklaratave të forta të ish kryeministrit Sali Berisha të mbajtura sot në selinë blu.

Basha ka vijuar me të njëjtin refren, duke ofenduar demokratët dhe duke i quajtur sërish llum demokratët, duke shtuar se Berisha po përçan Partinë Demokratike.

?Ata janë antivlerat, llum i shoqërisë. Këto janë ditët e përçarjes të Sali Berishës. Berisha ka thënë gënjeshtra radhë pas radhe pak më parë. Kjo nuk ka lidhje me PD, nuk ka lidhje me shqiptarët ,ato që patë në shkallët e selisë”, është shprehur Basha./ A.E-CNA.al

Lajmet e fundit nga