LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Vështirësitë e të pasurit flokë të gjata

21 Shtator 2017, 21:50, Aktualitet CNA

Flokët e gjata, nuk na intereson! Përkrahësit e flokëve të gjata të tilla si unë, shpesh janë të bashkangjitur kështu që ne do të durojmë shumë bezdi dhe bezdisje të përditshme, sepse ata thjesht shkojnë me territorin e krizës. Nëse keni flokë të gjata që bien mbi shpatullat tuaja, merreni me fijet tuaja duke hyrë në veprimtarinë tuaj normale, duke ngrënë të aplikoni kozmetikë, herë të shumta gjatë një dite të vetme.

Këto janë përpjekjet legjitime për të pasur flokë të gjatë – cilësi dhe stili nuk kanë rëndësi, vetëm gjatësia.  Flokët tuaja gjenden kudo, në dysheme, poshtë dushit, jeni të detyruar që ti lidhni kur koha është shumë e nxehtë, ju kurrë në fakt nuk mund ti lani dhe të ikni pasi kërkojnë shumë kohë./CityNews

Lajmet e fundit nga