LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto/ Dedikimet më qeshrake të librave  

21 Shtator 2017, 21:20, Aktualitet CNA

Sa dedikime librash mbani mend ?

Me shumë mundësi asnjë. Zakonisht ato janë shumë të përgjithshme dhe pa imagjinatë. Por jo këto.

Këtu do të gjeni dedikimet më qesharake dhe zbavitëse të librave të shkruara ndonjëherë të cilat provojnë se shkrimtarët mund të tregojnë një histori edhe në një fjali ose dy.

Nga shakatë lidhur me jetën familjare e deri tek paralajmërimet për nënën që të mos lexojë momentet seksuale në libër, këto dedikime padyshim e tërheqin dhe intrigojnë lexuesin pa filluar historia aktuale./CityNews

Lajmet e fundit nga