LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Video/ Ja çfarë ndodh me mushkëritë tuaja pasi pini një paketë duhan!

21 Shtator 2017, 20:40, Aktualitet CNA

Pavarësisht nëse ju pini duhan vazhdimisht ose nëse ju pini një cigare në disa kohë, ju mund të dëshironi të shikoni këtë video, sepse ndërkohë që ne të gjithë e dimë se sa e dëmshme është pirja e duhanit, kjo video tregon se çfarë i shkakton shëndetit tonë pirja e vetëm një pakete.

Chris Notap, një Yutuber realizoji një video me një kavanoz të mbyllur të mbushur me pambuk duke regjistruar se çfarë do të ndodhte me pambukun dhe kavanozin pasi ai ndizte një paketë me cigare njëra pas tjetrës.

Rezultatet do t?ju shokojnë por mbase dhe t?ju sensibilizojnë disi mbi konsumimin  e duhanit./CityNews

Lajmet e fundit nga