LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Njeriu kukull shokon sërish/ ‘Organet gjenitale janë pjesa e vetme e vërtetë e imja’

21 Shtator 2017, 20:00, Aktualitet CNA

Njeriu kukull, Rodrigo Alves ka shprehur dëshirën e tij për  ndërrimin e gjinisë në një emision italian duke thënë se një ditë ai mund të bëhet një ‘Barbie’.

Personaliteti televiziv 35-vjeçar u shfaq kohët e fundit në emisionin italian Domenica Live, të organizuar nga Barbara D’Urso.

Me pamjen e tij të habitshme, Rodrigo është mësuar me polemikat që ai shkakton shpesh në publik, por duket se kjo deklaratë e tija ka shkaktuar sërish shumë trazira.

Rodrigo ka pranuar se organet e tij gjenitale janë pjesa e vetme e vërtetë e tij, dhe ka folur për planet e tij të ardhshme për të pasur një transplant flokësh.

35 vjeçari ka kryer tashmë 60 operacione kozmetike dhe mbi 100 procedura estetike në ndjekje të përsosjes estetike./CityNews

Lajmet e fundit nga