LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

(Video) Gjen kuletën me 1500$ brenda dhe karta krediti / Nuk do të besoni se çfarë bën djaloshi

21 Shtator 2017, 21:10, Aktualitet CNA

Një adoleshent i ka kthyer pronarit portofolin e humbur që mbante 1,500 $ dhe të gjitha kartat e kreditit të pronarit pasi e gjeti atë në rrugë.

Portofoli i përkiste bashkësortit të Melissa Vang. Pasi kishte dëgjuar derën të trokiste, Melissa nuk kishte pranuar të përgjgjej për shkak se ishte frikësuar që një njeri i huaj ndodhej në derën e shtëpisë së saj.

Melissa më vonë zbuloi se njeriu në fjalë ishte 18-vjeçari Tyler Opdyke, i cili shpërndante fletpalosje në lagje, raportojnë mediat lokale.

Në video, duket Tayler i cili mban në dorë portofolin të cilin e tregon më pas tek kamera e shtëpisë së pronarit dhe më pas e lë atë tek pragu i derës duke u larguar./CityNews

Lajmet e fundit nga