LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Gruaja shtatzënë habit rrjetin/ Pozon në foto me 20,000 bletë të gjalla

21 Shtator 2017, 21:00, Aktualitet CNA

Emily Mueller është nëna e cila tronditi rrjetin e mediat sociale me fotogrfitë e saja të veçanta por dhe të frikshme të shtatëzanisë.

‘Mueller Honey Bee’ është një kompani e drejtuar nga Emily dhe burri i saj. Ajo hapi dyert e saj në 2015 me misionin për të shpëtuar bletët. Bazuar në Ohajo, SHBA, kompania punon me produkte të ndryshme që lidhen me këtë media, të tilla si shitja e mjaltit.

Një nga punët e kompanisë është zhvendosja e kolonive dhe koshereve që shfaqen në vende të padëshiruara.

Ishin pikërisht bletët e shpëtuara nga një park ato që Emili përdori në setin e saj fotografik./CityNews

Lajmet e fundit nga