LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Cila është rastësia më e çuditshme që keni hasur ndonjëherë?/ Me siguri nuk mund t’ua kaloni këtyre

21 Shtator 2017, 21:30, Aktualitet CNA

Disa njerëz besojnë në fat, se çdo gjë në jetë ndodh për një arsye, është e paracaktuar dhe rrjedhimisht jashtë fuqisë sonë.

Të tjerë besojnë në një ekzistencë që është më shumë një sërë ngjarjesh dhe dukurish të rastësishme që, sado të çuditshme mund të duken, janë thjesht rastësore.

Kudo që besimet tuaja qëndrojnë në shkallën e fatit apo të rastësisë, këto rastësi do t?ju lënë pa fjalë./CityNews

Lajmet e fundit nga