LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Më mirë të mbyllesh në manastir, se të shohësh Salianjin-Çilin-Lelën

7 Prill 2017, 19:05, Aktualitet CNA

Sekretari i komanduar për Aksionin Qytetar në Partinë Demokratike, Ervin Salinjani, botuesi Henri (Neim) Çili dhe gazetari Alfred Lela duket të jenë tre personazhet publike më pak të dëshiruara dhe që njerëzit preferojnë të mos i shikojnë.

Diçka e tillë është konstatuar dhe nga faqja zyrtare në rrjetet socialie ?Lolita?, e cila shkruan se më mirë të mbyllesh në një manastir, se sa të shohësh tre personazhet e mësipërm.

?Kishte lezet ne kohen e Sales. Anetaresohej robi ne PD vetem per te pare Erla Mehillin dhe Laura Vorpsin nga afer. Tani ça te shohesh: Ervin Salianjin, Neim Çilin apo Alfred Lelen? Me mire po mbyllem ne nje manastir?, shkruan ?Lolita?./CityNews

Lajmet e fundit nga