LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Partia e e deputetit “kaubojs” me seli qendrore në Lezhë

7 Prill 2017, 14:20, Aktualitet CNA

Qindra qytetarë janë takuar, paraditen e ditës së sotme, me kryetarin e PBDKSH, Eduart Ndocaj, i cili aktualisht është deputet i Parlamentit dhe njihet masivisht si ?kaubojsi?, për shkak të hobit që ka për kapelet e këtij tipi.

Burime zyrtare të stafit të Ndocajt kanë thenë, për CityNews se takimi është bërë në kuadër të riorganizimit të strukturave të partisë, si edhe për të parapërgatitur ceremoninë e inaugurimit të zyrave të selisë qendrore të kësaj partie, në Rr. ?Shtraus? në Lezhë, me datë 9 Prill 2017(e diel), ora 10:00. ?Të gjithë së bashku për një Lezhë dinjitoze! Së bashku mundemi!? është slogani I kësaj partie që ndryshe nga gjithë simotrat e tjera e nuk e ka selinë ne kryeqytet. /CityNEWS

Lajmet e fundit nga