LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“U sulmuan me tërbim”/ Meta bën si i shqetësuar për banorët te “Myslym Keta”

21 Dhjetor 2022, 17:45, Politikë CNA

“U sulmuan me tërbim”/ Meta bën si i shqetësuar

Në mbledhjen e Komitetit Drejtues Kombëtar të Partisë së Lirisë, Ilir Meta bëri si i shqetësuar për banorët e pallatit të rruga “Myslym Keta”, e cila u prish pak ditë më parë.

Meta tha gjatë fjalës së tij se banorët u sulmuan me tërbim nga banda e qeverisë.

“U sulmua me tërbim dhe aq rrëmbim pallati te rruga “Myslym Keta”. Nuk pritën banorët të mblidhnin gjërat, ashtu si nuk pritën vendimin e gjykatës. Për këtë bandë dhe gjykatat dhe shteti i së drejtës nuk gjykojnë. Bandidët e bashkisë e dinë që 14 maji është një biletë pa kthim për to”, theksoi ai./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga