LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Rama i shkon në zyrë Begajt/ Takim “kokë më kokë” me Presidentin

3 Tetor 2022, 11:30, Politikë CNA

Rama i shkon në zyrë Begajt/ Takim “kokë më

Kryeministri Edi Rama i ka shkuar në zyrë sot Presidentit Bajram Begaj.

Ai është parë të hyjë në ambientet e Presidencës.

Sipas mediave me titra, nuk është një takim zyrtar, por pavarësisht kësaj nuk dihet arsyeja e vizitës së Ramës në Presidencë.

Kujtojmë se ky është takimi i parë i Ramës dhe Begajt në Presidencë pas marrjes së detyrës së kreut të shtetit nga ky i fundit./CNA.al

Rama i shkon në zyrë Begajt/ Takim “kokë më

Lajmet e fundit nga