LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Çorba e Rublave është gatuar në Tiranë”/ Rama sulmon Berishën, pak për para protestës

12 Nëntor 2022, 10:35, Politikë CNA

“Çorba e Rublave është gatuar në Tiranë”/

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar kreun e PD-së, Sali Berisha, pak orë para protestës.

Me anë të një postimi në rrjete sociale, Rama  ka hedhur një foto ku shkruan se një muaj përpara bashkimit të duarve për t’i ngulur thikën pas shpine Kosovës dhe Shqipërisë në Strasburg, Çorba e Rublave është gatuar në Tiranë gjatë një vizite të përfaqësuesit të Putinit”, Konstantin Kosachev.

“Çorba e Rublave është gatuar në Tiranë”/

“Një muaj përpara bashkimit të duarve për t’i ngulur thikën pas shpine Kosovës dhe Shqipërisë në Strasburg, Çorba e Rublave është gatuar në Tiranë gjatë një vizite të përfaqësuesit të Putinit, e vlerësuar “shumë e rëndësishme” nga zyra e vulëhumburit tanimë të damkosur: NonGrata”, shkruan Rama./CNA.al

Lajmet e fundit nga