LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nesër protesta/ “7×7 arsye bëjnë 49 dhe jo 42! Boll më me kauza të shitura” 

6 Korrik 2022, 11:56, Politikë CNA

Nesër protesta/ “7×7 arsye bëjnë 49 dhe jo 42! Boll

Nesër, në 7 korrik, pritet të mbahet protesta e thirrur nga partia Demokratike dhe Shoqëria Civile.

Ndërkohë, një ditë para protestës është zbuluar edhe fletëpalosja e PD-së.

Sikurse shikohet edhe në foton më poshtë, fletëpalosja e PD-së nis me fjalët “Shqipëria në rrezik! Mos thuaj: 'Ç’më duhet mua?'”

Më tej, në fletën e shpërndarë qytetarëve lexohet edhe “Fronti i Shpëtimit Kombëtar: Bashkimi i Kauzave!”

Po ashtu ironizohet edhe ish-kreu i PD-së, Lulzim Basha, ndërsa shkruhet se “7×7 arsye bëjnë 49 (dhe jo 42)! Boll më me kauza të shitura!”

Nesër protesta/ “7×7 arsye bëjnë 49 dhe jo 42! Boll

Lajmet e fundit nga