LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Murrizi zbulon gënjeshtrat e Bashës/ Pi kafe me Trump dhe ha mëngjes me shefin e CIA-s

11 Janar 2023, 23:19, Politikë CNA
Murrizi zbulon gënjeshtrat e Bashës/ Pi kafe me Trump dhe ha
Ish-deputeti i PD-së, Myslim Murrizi

Ish-deputeti i PD-së, Myslim Murrizi ka zbuluar mbrëmjen e sotme disa nga gënjeshtrat e ish-kreut të PD-së, Lulzim Basha.

Murrizi tha në emisionin e Erla Mëhillit se Lulzim Basha gënjejte duke thënë se pinte kafe me ish-presidentin e SHBA, Donald Trump dhe hante mëngjes me shefin e CIA.

“Sa njerëz kanë fluturuar. Një nga këta ishte edhe Lulzim Basha që në mbledhje të grupit na thoshte mua dhe Mediut se pinte kafe me Trumpin dhe hante mëngjes me shefin e CIA-s. Sa delirantë kam parë unë në këta 32 vjet që ëndërrojnë sikur presidentin amerikan dhe shefi i CIA-s flet me këta, dhe Enkelejdi është në këtë ëndërr”, theksoi ai./ B.A. – CNA.al

 

Lajmet e fundit nga