LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Agron Çela, në krah të Ramës/ Kryeministri provokon, nxjerr foton me dy gishtat

11 Janar 2023, 13:33, Politikë CNA

Agron Çela, në krah të Ramës/ Kryeministri provokon,

“Shkodra na bashkon”. Me këtë moto, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar sot një takim me deputetët e Shkodrës për ecurinë e projekteve zhvillimore të këtij mandati qeverisës me Fondin Shqiptar të Zhvillimit.

Në krah të tij, si për për të provuar, reagime politike, është shfaqur deputeti i sapokaluar nga Partia e Lirisë, në Partinë Socialiste, Agron Çela.

Në takim morën pjesë ministret, Elisa Spiropali, Edona Bilali dhe drejtuesit politikë për qarkun e Shkodrës Benet Beci.

Në një nga fotot e publikuara nga PS në faqen e saj, shihen edhe dy gishtat që janë simbol i demokratëve, para fytyrës së ministres Elisa Spiropali.

Agron Çela, në krah të Ramës/ Kryeministri provokon,

Kujtojmë se Shkodra konsiderohet një bastion i së djathtës, pasi është fituar gjithnjë nga PD-ja.

Lëvizja e Ramës me Çelën shfaq synimin për të marrë Shkodrën me 14 maj./CNA.al

Lajmet e fundit nga