LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

“Babalja ndjek” deputetin e videos erotike/ Nuk i ndahet as në Kuvend

24 Nëntor 2022, 13:47, Politikë CNA

“Babalja ndjek” deputetin e videos erotike/ Nuk i ndahet as në

“Ja politikanët që bëjnë politikë me dëshmitarë të sajuar dhe përballet gjykatave si tribun i lirisë”.

Kështu i është drejtuar kryeministri Edi Rama, deputetit të PD-së, Ervin Salianji, në seancën plenare.

Kujtojmë se Salianji është në Apel në lidhje me çështjen "Babale” dhe rrezikon burgun./CNA.al

Lajmet e fundit nga