LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Video-Pas debatit me Berishën/ Deputeti i PD-së ”kokë më kokë” me Ramën, i shtrëngon dorën

24 Nëntor 2022, 13:35, Politikë CNA

Video-Pas debatit me Berishën/ Deputeti i PD-së ”kokë

Deputeti i PD-së, Dashnor Sula, teksa ka dalë në foltoren e Kuvendit të fliste për gjuhën e përdorur nga kryeministri dhe të kërkojë llogari për darkën e ministrave te Nusreti ka përfunduar duke i dhënë dorën Ramës.

Sapo kryeministri Edi Rama mbaroi fjalën, Dashnor Sula shkoi te kryeministri me një letër në dorë.

Garda u afrua, por Rama zgjodhi që t’i largojë dhe të flasë me të. Në videon e mëposhtme do të shihni deputetin Sula se si afrohet te kryeministri, bisedon diçka me të dhe më pas i jep dorën miqësisht./CNA.al

Lajmet e fundit nga