LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Foto-lajm/ Filxhanin te buza e syrin te Berisha

24 Nëntor 2022, 11:21, Politikë CNA

Foto-lajm/ Filxhanin te buza e syrin te Berisha

Kryeministri Edi Rama, i cili pak ditë më parë paralajmëroi se në Kuvend do të flasë për të vërtetën e Portit të Durrësit me fakte, është shfaqur duke bërë gjeste të ndryshme.

Në kohën që fliste kreu i PD-së, Sali Berisha, Rama është përpjekur të tregojë se është i qetë dhe po pi një kafe me rehati.

Por një foto e shkrepur nga afër nga LSA, e ka tradhtuar kryeministrin.

Ai duket se filxhanin e ka bosh dhe thjesht e ka ngritur sa për gjest, pasi sytë i ka në drejtim tjetër, te Berisha, i cili ndodhej në foltore./CNA.al

Lajmet e fundit nga