LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Temperatura deri në 35°C/ Parashikimi i motit për ditën e sotme

9 Gusht 2023, 07:29, Sociale CNA

Temperatura deri në 35°C/ Parashikimi i motit për ditën e

Vendi ynë këtë të mërkurë do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike.

Në pjesën më të madhe të ditës do të mbizotërojnë orët me diell. Temperaturat jo tepër të larta si në vlerat minimale ashtu dhe ato të mesditës do të mbizotërojnë në pjesën më të madhe të kohës.

Temperatura maksimale do të jetë 35°C në qytetin e Gjirokastrës, ndërsa ajo minimalja 13°C, në qytetin e Pogradecit./CNA

Lajmet e fundit nga