LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po pse s’më thoni”/ Jori Delli bën banjë dielli pa të brendshme në "BBV"

24 Mars 2023, 11:57, Lifestyle CNA
“Po pse s’më thoni”/ Jori Delli bën banjë
Foto ilustruese

Balerina dhe modelja, Jori Delli, është një nga banoret e reja që me hryjen e saj në "Big Brother VIP" tërhoqi vëmendjen e publikut.

Natyra e saj e qeshur, mënyra e të folurit dhe pamja bënë që publiku ta pëlqente dhe videot me të si personazh janë kudo në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo është shfaqur duke u relaksuar pranë pishinës, ku ka vendosur të marrë dhe disa rreze dielli, por modeles i ka ndodhur një incident, ajo kishte veshur një fund ku dukej qartazi pa të brendshme.

Pjesë nga biseda:

Olta: Jori, urgjent, dukesh komplet.

Jori: Uuaa

Kejsi: Ule atë Jori se të ngrihet ajo copa.

Lorenci: O Jori, s’ka gjë po hë.

Jori: Dukem?

Lorenci: Komplet fare.

Jori: Po pse s’më thoni ju?!

Lorenci: Po kush e pa, unë jam anash, ta kisha pa unë do isha aty përballë teje.

Lajmet e fundit nga