LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Një nga konkurentet më sharmante në Big Brother VIP/ 20 fotot “përvëluese” të Olta Gixharit

22 Mars 2023, 17:20, Lifestyle CNA
Një nga konkurentet më sharmante në Big Brother VIP/ 20 fotot
Aktorja Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari, përveçse një nga konkurentet më të forta në “Big Brother VIP”, është dhe një nga vajzat më sharmante që janë bërë pjesë e këtij formati.

Ashtu si në jetën e saj jashtë shtëpisë, edhe në këtë reality shoë ajo shpeshherë ka tërhequr vëmendjen me format e saj perfekte.

Disa prej konkurentëve e kanë cilësuar si banoren më seksi të shtëpisë, disa të tjerë e cilësojnë edhe si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Dhe këtë aktorja na e ka vërtetuar më së miri.

Ne sot po ju sjellim 20 fotot më të zjarrta të Olta Gixharit, para se ajo të bëhej pjesë e “Big Brother VIP”./ CNA

Lajmet e fundit nga