LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Lorenci “hedh grepin” te Jori Delli/ "Je e vetmja drogë që do konsumoja"

19 Mars 2023, 19:38, Lifestyle CNA

Lorenci “hedh grepin” te Jori Delli/ "Je e vetmja drogë

Dy banorët e rinj të “Big Brother VIP”, Gerti Koxha dhe Lorenc Hasrama kanë filluar ngacmimet kundrejt modeles Jori Delli.

Gjatë një bisede me të dy djemtë Jori u shpreh se është kundër çdo lloj droge.

Ndërsa Lorenci është shprehur se do e marrë për nuse. Nga ana tjetër, Gerti, si më i qetë vijoi duke thënë se modelja është si “drogë”.

Jori: Unë jam kundër çdo lloj droge dhe ato që pëlqehen shumë në ambientet e natës.

Lorenci: Prandaj dua të të marr për nuse.

Gerti: Ty të pëlqen vetëm çaji jeshil.

Lorenci: Nuk ka nevojë për drogë kjo, shi si është energjike vetë.

Gerti: Jori është drogë vetë.

Lorenci: E vetmja drogë që mund të konsumoja mund të ishte Jori.

Lori: Unë me të vërtetë jam kundër, nuk kam provuar asnjëherë asnjëlloj droge.

Gerti: Vetëm çaj jeshil. Nuk të pëlqen ty, në Itali e pinë shumë çajin.

Jori: Unë nuk pi, nuk dua. Unë nuk pi cigare, e jo më çaj./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga