LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Olta, bashkëpunuese në krim”/ Kejvina Kthella: Më frynte goxha, buzëqeshi pasi më mbylli derën

19 Mars 2023, 14:31, Lifestyle CNA
“Olta, bashkëpunuese në krim”/ Kejvina Kthella: Më
Foto ilustruese

Modelja Kejvina Kthella ka folur për rrugëtimin e saj në shtëpinë e "Big Brother VIP". Gjatë një interviste me Megi Pojanin, e pyetur nëse ndihej sikur Olta e kishte nxjerrë nga shtëpia, modelja pranoi se aktorja e frynte shumë brenda shtëpisë.

Gjithashtu u shpreh se kishte parë një episod pas daljes së saj nga "BBV" që pasi kishte mbyllur derën Olta kishte buzëqeshur dhe kjo nuk i kishte pëlqyer aspak modeles Kejvina Kthella.

Megjithatë, Kejvina tha se e sheh Oltën si bashkëpunëtore në “krim”, në kuptimin që ka dashur ta shohë jashtë shtëpisë.

“Më frynte, më ka fryrë goxha. Ka mbyll derën dhe ka buzëqeshur më bëri përshtypje. Bashkëpunuese në krim”, ka thënë modelja./ CNA.al

Lajmet e fundit nga