LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Luizi i nxori jashtë Armaldon/ Nis “hakmarrja” e Oltës ndaj Luizit

19 Mars 2023, 17:18, Lifestyle CNA

Luizi i nxori jashtë Armaldon/ Nis “hakmarrja” e Oltës

Blancat në shtëpinë e “Big Brother VIP” kanë ndryshuar pas eliminimit të tenorit Armaldo Kllogjerit nga loja.

Aktorja Olta Gixhari u prek më shumë nga largimi i Maestros, kjo e fundit ka vendosur një synim të rid he të hakmerret ndaj këngëtarit Luiz Ejlli.

Olta i është drejtuar Qetsor Ferunajt me tone të ashpra, duke i thënë se Maestro është jashtë dhe se tani ajo do largojë nga shtëpia Kiarën, meqë Luizi largoi Armaldon.

“Luizi më hoqi Maestron, unë do i heq Kiarën. Do përpiqem. Unë do luaj fort, do guxoj”, u shpreh Olta./CNA

 

Lajmet e fundit nga