LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Po iku Luizi do të dal dhe unë”/ Olta Gixhari: Ça të bëj unë pa të këtu

22 Mars 2023, 13:28, Lifestyle CNA
“Po iku Luizi do të dal dhe unë”/ Olta Gixhari: Ça
Aktorja Olta Gixhari

Aktorja Olta Gixhari është gati të dalë nga shtëpia e "Big Brother VIP" në qoftë se të shtunën Luizi vendos të lërë garën nëse Kiara eliminohet.

Gjatë një bisede me banorët, Olta është shprehur se nëse del Luizi ajo nuk ka më çfarë të bëjë brenda shtëpisë.

Gjithashtu video të tjera qarkullojnë në rrjetet sociale, ku Olta shprehet se Luizi e meriton fitoren pasi është i prerë për lojën e "Big Brother" e ka studiuar këtë format dhe e meriton më shumë se të gjithë që të dalë fitues./ CNA.alLajmet e fundit nga