LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zarf i Zi në shtëpinë e “Big Brother”/ Kush do të penalizohet

21 Mars 2023, 20:18, Lifestyle CNA

Zarf i Zi në shtëpinë e “Big Brother”/ Kush do
Vetëm disa orë para prime-t të sotëm në shtëpinë e Big Brother ka mbërritur një zarf i zi.

Banorët janë në ankth lidhur me dënimin që mund të mbajë zarfi, por besohet se ka ardhur pas debatit të ashpër mes Kristit dhe Antonetës, i cili nuk pranoj të kërkojë ndjesë sepse nuk e kishte ofenduar për asgjë sipas tij.

Debati mes Kristit dhe Antonetës lindi teksa ai perdori një batutë të pahijshme kundrejt kësaj të fundit. Antoneta ka dashur të ndërhyjë në një bisedë mes Luizit dhe Kristit ndërkohë që ai iu kthye duke thënë “Who the fuck is this gay” gjë që acaroi Antonetën./CNA.al

 

 

Lajmet e fundit nga