LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Nuk mendon që ndjekësit duan të të shohin pa Kiarën?/ Ja si përgjigjet Luizi

21 Mars 2023, 18:44, Lifestyle CNA

Nuk mendon që ndjekësit duan të të shohin pa Kiarën?/

Gerti, lojtari i ri i "Big Brother Vip 2", ka pyetur Luizin nëse mendon që ndjekësit e tij duan ta shikojnë pa Kiarën në lojë.

Luizi i është përgjigjur menjëherë pa u menduar se ai nuk e ka përdorur asnjëherë Kiarën për lojën e tij dhe se personat që e ndjekin kanë parë dhe kanë pëlqyer lojen e tij.

Gerti ka vijuar me tej duke i thënë Luizit se Kiara është ajo që e motivon për të luajtur lojën ndërkohë që ai është përgjigjur që ka qenë që në fillim i motivuar për të.

Ndër të tjera Luizi shtoi se njerëzit që e duan dhe e vleresojnë do ta mbështesin përherë.

Gerti: Nuk mendon që ndjekësit e tu duan të të shohin ty pa Kiarën?

Luizi: Jo, nuk e mendoj… Ata vetëm janë duke më parë duke luajtur, unë nuk e përzjej Kiarën në lojë.

Gerti: Po je më i motivuar

Luizi: Jo kjo s’ka lidhje. Unë s’kam qenë i motivuar prej Kiarës. Unë i motivuar kam qenë që ditën e parë që kam hyrë, unë e kam llogari matematike, unë e di sa du që të kam në finale dhe njerëzit që më duan nuk do më lenë në baltë në këtë moment./CNA.al

 

 

 

 

Lajmet e fundit nga