LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

"Rri urtë”/ Luizi i bën ofertën e papritur Kristit

19 Mars 2023, 21:37, Lifestyle CNA

"Rri urtë”/ Luizi i bën ofertën e papritur Kristit

Këngëtari Luiz Ejlli ka biseduar së fundmi me Krist Dragotin në lidhje me këtë nominim e kësaj jave dhe i ka bërë një ofertë.

Luizi i ka propozuar Kristit që të eliminojnë Qetsorin, por për ta bërë këtë Luizi i ka thënë Kristit që mos të krijojë situata dhe debate me Qetsorin pasi kjo do të “fuqizonte” Qetsorin dhe do e penalizonte atë.

“Unë të bëj një ofertë ty. Rri urtë deri të martën, të mërkurën të lëshoj në shpinë,Oltën, vetin dhe Kiarën, edhe Dean. Rri urtë, mos hap situata me Qetsorin. Ti vazhdo si Krist po jo me Qetsorin, ta eliminojmë atë, se unë e Olta merremi me ty./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Lajmet e fundit nga