LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg, qëndronte poshtë te gjirizet”

21 Mars 2023, 14:03, Lifestyle CNA
Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg,
Gazetari Bledi Mane

Gazetari Bledi Mane, në një postim në rrjetet sociale, ka deklaruar se ka qenë në një burg me Qetsorin.

Mane tregon se ndryshimi ishte se ai shërbente te biblioteka e burgut, ndërsa Qetsori qëndronte poshtë te gjirizet aty ku izoloheshin xhepistët dhe hajdutët e pusetave.

“Me Qetsorin kam qenë në burg, por me një ndryshim të vogël. Unë shërbeja të biblioteka e burgut lart në kat të tretë, ndërsa Qetsori qëndronte gjatë gjithë kohës poshtë te gjirizet, te bodrumi aty ku zakonisht izolohen xhepistët dhe hajdutët e pusetave”, janë fjalët e Bledi Manes./ CNA.al

Bledi Mane degjeneron Qetsorin/ “Kemi qenë në burg,

Lajmet e fundit nga