LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kiara, përballë Oltës në nominim/ Luizi: Hera e parë që do të bëj gati valixhet

22 Mars 2023, 07:27, Lifestyle CNA
Kiara, përballë Oltës në nominim/ Luizi: Hera e parë
Kiara Tito dhe Olta Gixhari

Moderatorja Kiara Tito dhe aktorja Olta Gixhari janë dy banoret që janë në nominim dhe njëra prej tyre, sipas rregullit, do të lërë shtëpinë e "Big Brother" këtë të shtunë.

Dy vajzat rezultuan më pak të votuarat ndaj dyshes Qetsor dhe Kristi.

Pas këtij nominimi, këngëtari Luiz Ejlli është shprehur se për të do të jetë hera e parë që do të bëjë valixhet gati pasi nëse del Kiara ai është gati të lërë në mes garën për të dalë së bashku me moderatoren./ CNA.al

Lajmet e fundit nga