LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

“Si të duket burri i motrës?”/ Kiara surprizohet nga i vëllai, ankesa për moderatoren

22 Mars 2023, 07:42, Lifestyle CNA
“Si të duket burri i motrës?”/ Kiara surprizohet nga i
Moderatorja Kiara Tito

Moderatorja Kiara Tito u surprizua nga i vëllai në një lidhje direkte gjatë spektaklit.

Rajan i ka treguar së motrës që e ndjek vazhdimisht gjatë qëndrimit të saj brenda shtëpisë, por kishte një ankesë të vogël.

Ai i kërkoi moderatores të mos konsumonte shumë cigare. Më tej Kiara e pyeti se çfarë mendimi kishte për Luizin.

“Si të duket burri i motrës?”, e pyet moderatorja.

“Shumë i bukur”, i përgjigjet Rajan duke shkaktuar të qeshura në publik dhe te banorët brenda shtëpisë./ CNA.al

Lajmet e fundit nga