LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Puthje në buzë dhe në këmbë/ Skenat "e nxehta” të Oltës dhe Deas

22 Mars 2023, 13:41, Lifestyle CNA
Puthje në buzë dhe në këmbë/ Skenat "e
Foto ilustruese

Olta dhe Dea kanë dhuruar skena të nxehta për të gjithë publikun.

Pas spektaklit, ku Olta zgjodhi që të kalonte 24 orë me Dean në suitën ku qëndronte Luizi me Kiarën, mes dy vajzave kanë ndodhur skena të nxehta.

Dea e ka puthur Oltën në këmbë, ndërsa kjo e fundit ia ka kthyer dashurinë duke e puthur në buzë.

Për më tepër shihni videon e mëposhtme./ CNA.al

Lajmet e fundit nga