LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Bora Zemani flet hapur për operacionet plastike/ “Të vetmet që kam bërë janë…”

23 Mars 2023, 09:11, Lifestyle CNA
Bora Zemani flet hapur për operacionet plastike/ “Të vetmet
Moderatorja Bora Zemani

Duke qenë një nga vajzat më seksi të ekranit, moderatorja Bora Zemani është përfolur shpesh për operacionet plastike.

Shigjetimet në rrjetet sociale me komente nga ndjekësit nuk mungojnë.

Së fundi moderatorja ka bërë një bisedë virtuale me ndjekësit e saj, ku një nga pyetjet drejtuar saj ka qenë pikërisht për ndërhyrjet.

Bora i është përgjigjur ndjekësit duke shuar kështu kuriozitetin edhe të ndjekësve të tjerë që komentojnë në rrjetet sociale.

“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apandesitit”, ka thënë Bora Zemani./CNA.al

Bora Zemani flet hapur për operacionet plastike/ “Të vetmet

Lajmet e fundit nga