LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mes lotësh, Kiara i ndryshon mendjen Luizit/ "Fitoje për ne të dy"

22 Mars 2023, 18:03, Lifestyle CNA

Mes lotësh, Kiara i ndryshon mendjen Luizit/ "Fitoje për ne

Moderatorja Kiara Tito dhe aktorja Olta Gixhari janë në nominim së bashku që do të thotë se njëra prej tyre do duhet të largohet, por kjo ka bërë që këngëtari Luiz Ejlli dhe Kiara të përloten pranë njëri tjetrit.

Gjatë bisedave në oborrn e shtëpisë, çifti bisedoi dhe ranë dakord që Luizi të vazhdojë lojën e gjatë bisedave u prekën, madje u përlotën.

Kiara: Ke sakrifikuar kaq kohë, ke kaluar çdo limit, ti e di se sa duan njerëzit. Me shumë mundësi unë do dal, ti do ta fitosh për ne të dy. Unë në shtëpi do iki, do të të ndjek, aty më ke, nuk largohem unë prej teje.

Kiara: Mos qaj. Hajde se në shtëpi do shkojmë.

Dea: O çifti mos e vrisni mendjen për asgjë more.

Luizi: Ne po bëjmë dashni moj me imagjinatë.

Kiara: Mos mu mërzit aman se nuk të shikoj dot më kështu, në shtëpi, që nuk më flet. Ça do mendosh më? Iku./CNA

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 

Lajmet e fundit nga