LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Si dy "flutura" në rrugët e Tiranës/ Donaldi dhe Iliri filmohen të veshur me pelerina

22 Mars 2023, 19:30, Lifestyle CNA

Si dy "flutura" në rrugët e Tiranës/ Donaldi dhe

Balerini i njohur, Ilir Shaqiri dhe moderatori Donald Veshaj brenda shtëpisë së “Big Brother Vip 1” ishin rivalë, nderkohë tani dyshja janë miq të mirë.

Të dy personazhet janë filmuar në rrugët e Tiranës të veshur të dy me pelerina të kuqe ata shihen të përqafuar duke qeshur dhe kërcyer.

Kujtojmë se emisioni i Donaldit  dhe vëllait të tij Romeos “Më lër të flas” starton së shpejti dhe ndoshta Iliri do të jetë i ftuari i pare i emsionit./CNA

 

Lajmet e fundit nga