LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Kunati vë pikat mbi “i”/ “'Instagramin' e Luizit e bllokoi 'Top Channel'”

23 Mars 2023, 15:41, Lifestyle CNA

Kunati vë pikat mbi “i”/ “'Instagramin' e

Kunati i këngëtarit Luiz Ejlli, Sokol Tahiri, ka reaguar në lidhje me mbylljen e "Instagramit" të këngëtarit ku ka konfirmuar se produksioni i ka kontaktuar dhe u ka thënë se të drejtat në lidhje me emrin dhe administrimin i takojnë "Top Channel"-it, por thekson se për këtë nuk u kanë paraqitur asnjë dokument.

“Në çfarë forme dhe akti juridik është kryer kjo, mua nuk më është komunikuar asnjë dokument”, shkruan ai

Gjithashtu ai ka kërkuar që të shijohet loja e Luizit dhe se kur ai të dalë jashtë, gjithçka do të sqarohet.

Kunati vë pikat mbi “i”/ “'Instagramin' e

Po ashtu dhe motra e Lizit, Ina Ejlli dhe shoqja janë shprehur se faqja e tij ka tentuar të merret nga “Top Channel” pasi këta të fundit pretendojnë se kanë të drejtat e lidhje me emrin dhe administrimin./CNA

Lajmet e fundit nga