LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Ndryshimi drastik i Linda Halimit/ Këngëtarja: Kam kokë katunari…

3 Tetor 2022, 12:50, Lifestyle CNA

Ndryshimi drastik i Linda Halimit/ Këngëtarja: Kam kokë

Këngëtarja e njohur Linda Halimi është përfolur shumë në media për ndryshimin e madh që ka pësuar në fizik.

Në një video call në emisionin “Aldo Morning Show” ajo shprehet se e ka kokën e katunarit dhe nëse do ta bëjë një gjë, e bën.

Aldo: Ti je një nga shembujt e vullnetit.

Linda Halimi: E kam kokën e katunarit, kur them e bëj, e bëj.

Aldo: Ti je një nga shembujt se si njerëzit me vullnet mund të arrijë diçka. Vitet e kaluara unë të mbaj mend edhe të arrijë njeri me vullnet të mbërrijë në këtë shndërrim për mirë… Pleqtë thoshin mbaje shok atë që arrin të lërë duhanin dhe të dobësohet pa ndërhyrje. Dhe pas shumë vitesh ti mendjen aty prapë tek ushqimi?

Linda Halimi: Po unë tani do ha gjithmonë. Unë ha vetëm se kontrolloj porcionet, kaloritë dhe nuk ha në kohë të caktuar, është si agjërim, në orën 6 karbohidratet i ndaloj.

Lajmet e fundit nga