LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Plot 2 metra/ Njihuni me gruan japoneze me flokët më të gjata në botë

15 Qershor 2022, 12:36, Kuriozitete CNA
Plot 2 metra/ Njihuni me gruan japoneze me flokët më të gjata
Foto ilustruese

Plot 17 vjet që nuk ka vënë gërshërë në flokë. Bëhët fjalë për 42-vjeçaren nga Japonia, Rin Kambe, e cila flokët i ka më të gjatë sesa është veta ajo.

Plot 2 metra/ Njihuni me gruan japoneze me flokët më të gjata

Madje, ajo i mban të lidhura topuz që t’i mbajë larg nga dyshemeja. Por shpeshherë ndryshon topuzin pasi nga dendësia dhe rëndësia  flokët i shkaktojnë dhimbje koke.

Plot 2 metra/ Njihuni me gruan japoneze me flokët më të gjata

Asaj i duhet më shumë se një orë për t’i larë ato dhe plot dy orë të tjera për t’i tharë./ CNA.al

Plot 2 metra/ Njihuni me gruan japoneze me flokët më të gjata

 

Lajmet e fundit nga