LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më të bukura në Europë

9 Qershor 2022, 11:35, Kuriozitete CNA

Me ardhjen e stinës së verës të gjithë ëndërrojmë pushimet. Pas një viti me angazhime dhe plot stres le t’ia lejojmë vetes një udhëtim larg zhurmave. Por shpeshherë biem në dilemë se ku mund t’i kalojmë pushimet. Ne ju rekomandojmë që të mos i humbisni këto 10 plazhe të mrekullueshme të cilët me pamjen magjepsëse dhe klimën e mrekullueshme të mahnisin.

Plazhi Podraçe – Kroaci

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Plazhi Navagio – Greqi

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Elafonisi, Kretë

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Cala Gat Rajada, Mallorca

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Las Teresitas, Tenerife

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Lungomare di Cefalù, Siçili

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Plazhi Saleccia, Korsikë

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Laguna Blu e Ölü Deniz, Turqi

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Praia do Submarino, Portugali

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Plazhi Mamula, Mali i Zi

Ende nuk keni planifikuar pushimet?/ Këto janë 10 plazhet më

Lajmet e fundit nga