LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Po shkonte drejt Kosovës?/ Gjendet makina e blinduar me të cilën lëvizte Vis Martinaj

21 Shtator 2022, 23:07, Kronika CNA
Po shkonte drejt Kosovës?/ Gjendet makina e blinduar me të cilën
Ervis Martinaj

Ervis Martinaj, personi i shumëkërkuar nga autoritetet, është parë mbrëmjen e 5 Gushtit 2022, në ambientet e një hoteli në plazhin e Durrësit, shoqërinë e një miss-i shqiptar dhe të agjentit të Operacionales, Jeton Lami.

Ky i fundit ka dërguar Martinajn dhe missin shqiptar në hotel me një mjet luksoz “Audi A8” dhe i ka prenotuar atyre një dhomë, ndërsa një ditë më pas i shumëkërkuari u pa në ambientet e një biznesi që ndodhet në zonën e “Zogut të Zi”.

Në emisionin "Në Shënjestër" të Klodiana Lalës, u raportua mbrëmjen e sotme se mjeti i blinduar është sekuestruar pranë një karburanti në Rrugën e Kombit dhe dyshohet se ai po udhëtonte drejt Kosovës.

Nga informacionet e deritanishme, nuk dihet çfarë është gjetur në brendësi të këtij automjeti.

Ndërkohë, prej rreth më shumë se një muaji Ervis Martinaj ka humbur gjurmët dhe zhdukja e tij ka mbetur mister./ B.A. – CNA.al

Lajmet e fundit nga