LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Krimi në Fushë-Krujë/ Identifikohen i plagosuri dhe autori

10 Gusht 2022, 10:49, Kronika CNA
Krimi në Fushë-Krujë/ Identifikohen i plagosuri dhe autori
Pamje nga vendngjarja

Detaje të tjera janë zbardhur nga plagosja ditën e sotme në Fushë-Krujë.

Mësohet se i plagosur është shtetasi me inicialet L.H., ndërsa autori është shtetasi me inicialet K.K.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Zgërdhesh të Fushë-Krujës. I plagosuri ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet në spiatlin e Traumës ku është nën kujdesin e mjekëve./ CNA.al

 

Lajmet e fundit nga