LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

E fundit!

x

Zgjedhjet në Kukës/ Mbyllet orari zyrtar i votimit

24 Shtator 2023, 19:14, Aktualitet CNA

Zgjedhjet në Kukës/ Mbyllet orari zyrtar i votimit

Ora 19:00 ka shënuar edhe mbylljen zyrtarisht të procesit të votimit në qytetin e Kukësit.

Deri më tani nuk ka një njoftim për shtyrjen e procesit të votimit.

Sipas raportimeve të bëra nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve, pjesëmarrja në procesin e kësaj të diele, ka qenë më e ulët krahasuar me 14 majin.

Përballë njëri-tjetrit në garën për Bashkinë e Kukësit kandidojnë Emri Vata i koalicionit "Bashkë Fitojmë" dhe Albert Halilaj i Partisë Socialiste./ CNA

Lajmet e fundit nga