LEXO PA REKLAMA!

SHKARKO APP

Mori peng të miturën/ Policia në kërkim të 31-vjeçarit

11 Shtator 2023, 12:22, Aktualitet CNA

Mori peng të miturën/ Policia në kërkim të

Një 31-vjeçar nga Mati është shpallur në kërkim, pasi i ka hequr për disa orë lirinë një 14-vjeçareje.

31-vjeçari e ka mbajtur 14-vjeçaren në banesën e tij.

Shërbimet e Komisariatit të Policisë Mat sapo janë njoftuar për ngjarjen në fjalë kanë mbërritur menjëherë në zonën përkatëse.

31-vjeçari banues në fshatin Frankth, sapo ka konstatuar mbërritjen e shërbimeve të Policisë në fshat ka lënë të miturën dhe vetë është arratisur.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Dibër, për veprime të mëtejshme./ CNA

Lajmet e fundit nga